Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter Kullanıcıların İsteklerini Ön Planda Tutuyor

Twitter Kullanıcıların İsteklerini Ön Planda Tutuyor

10 Nisan 2015
Twitter Kullanıcıların İsteklerini Ön Planda Tutuyor - 1 aydır sürekli olarak 2-3 günde bir haberini yaptığımız Twitter, yeni gelişmelerle devam ediyor.

1 aydır sürekli olarak 2-3 günde bir haberini yaptığımız Twitter, yeni gelişmelerle devam ediyor.

1 aydır sürekli olarak 2-3 günde bir haberini yaptığımız Twitter, yeni gelişmelerle devam ediyor. Twitter sürekli yeni bir gelişmenin duyurusunu yaparken bu defa sessizce Twitter hesabından duyurmayı seçti. Ağır video çekme özelliğiyle gelen iPhone 5S ile başlayan ağır çekim videoları şimdi Twitter' a da geliyor. Bu yeni özellik gelmeden önce ağır çekim videoları çekenlerin videoları yüklediklerinde normal hızda görünmesi kullanıcıları bir hayli üzmüştü. Twitter atığı tweet ile paylaşmış olduğu video sayesinde yeni özelliği ağır video çekimini tanıttı. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar ağır çekim videolarını hızı değişmeden paylaşabilecek. 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası, Twitter, iPhone5, Ağır Video Çekimi, Yeni Özellik