Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriBu Fotoğraf Sosyal Medyayı Salladı

Bu Fotoğraf Sosyal Medyayı Salladı

11 Nisan 2015
Bu Fotoğraf Sosyal Medyayı Salladı - 9GAG diye bir Twitter kullanıcısı bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf Twitter da çok konuşulmaya başlandı.

9GAG diye bir Twitter kullanıcısı bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf Twitter da çok konuşulmaya başlandı.

Geçmiş günlerde sosyal Medya' da bir fotoğraf çok yankı yapmıştı. Haber sitelerinin haberini yaptığı fotoğrafta bir elbise vardı fakat bu elbise ters çekildiğinden ve ayrıca fazla ışığa maruz kaldığından dolayı sarı beyaz olarak ir gördüklerini de iddia edenlerde vardı. Elbisenin mavi siyah olduğunu söyleyenler de. Sosyal Medya'da çok yankı oluşmasından sonra Elbisenin Sahibi olan firma The Dress açıklama yapmak zorunda kaldı. Elbisenin mavi siyah olduğunun açıklanmasından sonra hala hayret duyanlar vardı. Şimdi sosyal medya başka bir fotoğraf ile gündeme geldi. 9GAG diye bir Twitter kullanıcısı bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf Twitter da çok konuşulmaya başlandı. Fotografta bir kedi var merdivenlerde bulunuyor. Fotoğrafta insanları iki arada bırakan fotoğrafta kedi aşağımı iniyor yoksa yukarı mı çıkıyor belli olmadığından dolayı herkes bu kedi iniyor mu çıkıyor mu demeye başladı. Peki bu kedi iniyor mu yoksa çıkıyor mu? Bu fotoğraf hakkında hala bir açıklama gelmedi.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, The Dress, Twitter, Kedi İniyor mu, Kedi Çıkıyor mu, Sosyal Medyayı Sallayan Kedi