Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLinkedin E-öğrenme Sitesini Satın Aldı

Linkedin E-öğrenme Sitesini Satın Aldı

13 Nisan 2015
Linkedin E-öğrenme Sitesini Satın Aldı - Sosyal medyanın eski ağlarından Linkedin yeni çalışmaya imza attı. Linkedin firması bir e-öğrenmesi sitesini satın aldı.

Sosyal medyanın eski ağlarından Linkedin yeni çalışmaya imza attı. Linkedin firması bir e-öğrenmesi sitesini satın aldı.

Sosyal medyanın eski ağlarından Linkedin yeni çalışmaya imza attı. Linkedin firması bir e-öğrenmesi sitesini satın aldı. Bu site programcılık, fotoğrafçılık, iş dünyasını hakkında birçok bilgi barındırıyor. E-öğrenme sitesinin hazırladığı eğitim videolar da kullanıcıları tarafından çok kullanılıyor. Popüler e-öğrenme sitesi Lynda.com bir çok video, müzik, 3D, animasyonları da barındırıyor. Linkedin firmasının 1.5 milyar dolar' a satın aldığı e-öğrenme sitesini nasıl kullanacağını zaman gösterecek.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Linkedin, 3D, Animasyon, Video, E-öğrenme, Lynda