Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriRüzgar Enerji Santraline Dönüşen Bina

Rüzgar Enerji Santraline Dönüşen Bina

14 Nisan 2015
Rüzgar Enerji Santraline Dönüşen Bina - Hollanda yenilebilir enerji sektöründe çalışmalarıyla akıllarda yer edinmişti. Hollanda da bir mimar yenilebilir enerji ile geliştirilecek olan projesinin onaylanmasını bekliyor.

Hollanda yenilebilir enerji sektöründe çalışmalarıyla akıllarda yer edinmişti. Hollanda da bir mimar yenilebilir enerji ile geliştirilecek olan projesinin onaylanmasını bekliyor.

Hollanda yenilebilir enerji sektöründe çalışmalarıyla akıllarda yer edinmişti. Hollanda da bir mimar yenilebilir enerji ile geliştirilecek olan projesinin onaylanmasını bekliyor. Güney Afrikalı olan mimar projesinin adını Dutch Windwhell vermiş. Mimar Duzan Doepel tasarladığı binanın yapımı için sadece onay bekliyor. Tasarladığı bina' da 200' den fazla ev bulunuyor. 28 metrekare alana yayılacak binanın yuvarlak tasarlanacağını belirten Windwhell bu bina öyle gelişmiş olacak ki rüzgar enerji santralinden farkı olmayacak. Bina kendi enerjisini kendi üretecek hem de kendi suyunu kendi üretecek. Dutch Windwheel binasının Horlandanın sembolüne dönüşeceği gözlemleniyor. Binanın 174 metrelik çapı olacağını belirten Duzan Doepel bu yapının suyu yağmur suyunu depolayarak sağlayacağını ayrıca binanın ısınma sistemini de organik atıklar ile kanalizasyon atıkların işlenmesiyle sağlanacak biyogazlardan faydalanacağı belirtiliyor. Bu yapının daha çalışmaya başlamadan çok ilgi göreceği düşünülüyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası