Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNokia Android Cihaz mı Üretecek ?

Nokia Android Cihaz mı Üretecek ?

15 Nisan 2015
Nokia Android Cihaz mı Üretecek ? - Kendini geliştirmeye devam eden Nokia Firması markasını genişletmek için yaptığım hamlelerden biri olan Alcatel-Lucent' i satın almak için bir girişim yaparak kendi bünyesi altına aldı.

Kendini geliştirmeye devam eden Nokia Firması markasını genişletmek için yaptığım hamlelerden biri olan Alcatel-Lucent' i satın almak için bir girişim yaparak kendi bünyesi altına aldı.

Nokia firması geçtiğimiz günlerde Alcatel- Lucent' i almayı düşündüğü söylentileri bulunuyordu. Kendini geliştirmeye devam eden Nokia Firması markasını genişletmek için yaptığım hamlelerden biri olan Alcatel-Lucent' i satın almak için bir girişim yaparak kendi bünyesi altına aldı. Nokia firması satın aldığını Alcatel- Lucent firması için Cihazlar ve Servisler satışının elde edilen gelirin iki katı kadar para ödedi. İleriye dönük büyük bir satın almanın toplam maliyeti 15.6 avro kadar. Nokia' nın Android cihaz üretebileceği düşünüyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası