Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriDuracell' den Kablosuz Şarj Aparatı

Duracell' den Kablosuz Şarj Aparatı

15 Nisan 2015
Duracell' den Kablosuz Şarj Aparatı -  iPhone kullanıcıları kablosuz şarj özelliğini kullanamıyordu. Bu durumdan rahatsız olan kullanıcılar bu özelliğin ne zaman iPhone' lara geleceğini merak ederken Duracell firması iPhone ile uyumlu bir kablosuz şarj cihazını tanıttı.

iPhone kullanıcıları kablosuz şarj özelliğini kullanamıyordu. Bu durumdan rahatsız olan kullanıcılar bu özelliğin ne zaman iPhone' lara geleceğini merak ederken Duracell firması iPhone ile uyumlu bir kablosuz şarj cihazını tanıttı.

Akıllı cihazların şarj sıkıntısı yoğun olunca Android firmasını geliştirmeler yapmıştı. Android firması uzun zaman önce kullanıcıları için kablosuz şarj özelliğini sunmuştu. iPhone kullanıcıları kablosuz şarj özelliğini kullanamıyordu. Bu durumdan rahatsız olan kullanıcılar bu özelliğin ne zaman iPhone' lara geleceğini merak ederken Duracell firması iPhone ile uyumlu bir kablosuz şarj cihazını tanıttı. Bildiğimiz gibi Duracell firmasının geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yayınladığı Powermat Rings aparatı sayesinde iPhone yerleştirip kablosuz bir şekilde şarj edebilirsiniz. Duracell firmasının tasarladığı bu kablosuz aparat sadece iPhone degil Android cihazları içinde kullanılabiliyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası