Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung' dan Apple için 200 kişilik Özel Ekip

Samsung' dan Apple için 200 kişilik Özel Ekip

16 Nisan 2015
Samsung' dan Apple için 200 kişilik Özel Ekip - İki büyük marka ve iki büyük rakibi bir arada görmek zordur ama imkansız değildir. Bloomberg siteside yayınlara göre Apple ile Samsung markalar beraber bir ortaklık yapmayı planlıyor.

İki büyük marka ve iki büyük rakibi bir arada görmek zordur ama imkansız değildir. Bloomberg siteside yayınlara göre Apple ile Samsung markalar beraber bir ortaklık yapmayı planlıyor.

İki büyük marka ve iki büyük rakibi bir arada görmek zordur ama imkansız değildir. Bloomberg siteside yayınlara göre Apple ile Samsung markalar beraber bir ortaklık yapmayı planlıyor. Bildiğimiz gibi geçtiğimiz yıllarda Apple ile Samsung bir ortak çalışma yapmıştı. Samsung, Apple' ın ürünleri iPad ile iPhone için flaş beller modülleri, ekran panelleri, chipsetler üretmişti. Apple ile Samsung yeni bir çalışma için tekrar bir araya geliyor. Yayınlanan raporlarla bu ortaklığın yeni ekran teknolojileri için gerçekleştirileceği görülüyor. Ayrıca Samsung' un bu ortaklık için 200 kişilik özel bir ekip oluşturduğu bu ekibin ytısı eni ekran teklonojileri için çalışacağının da ayrıntısı gözden kaçmıyor. Apple ile Samsung arasında ki rekabet ile patent sorunları olsa da ortak bir çalışma yapmak için bunlar bahane oluşturmuyor büyük iki marka için. Tahminlere göre Apple' ın yeni çıkması planlanan iPhone' lar da kullanılması planlanan A9 chipsetleri Samsung' un kurduğu 200 kişilik özel ekip tasarlayacak.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Google, Apple, Samsung, Ortaklık, Rekabet