Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG G4 Snapdragon 808 işlemciye mi sahip?

LG G4 Snapdragon 808 işlemciye mi sahip?

18 Nisan 2015
LG G4 Snapdragon 808 işlemciye mi sahip? - LG 28 Nisan' da resmi olarak tanıtmayı planladığı LG G4' ün hangi özellikleri ile geleceği kullanıcılarını merak içinde bıraktı.

LG 28 Nisan' da resmi olarak tanıtmayı planladığı LG G4' ün hangi özellikleri ile geleceği kullanıcılarını merak içinde bıraktı.

Her geçen gün yeni bir akıllı telefonun çıktığını anlatırken özellikleri de bir hayli şaşırtıyor. LG 28 Nisan' da resmi olarak tanıtmayı planladığı LG G4' ün hangi özellikleri ile geleceği kullanıcılarını merak içinde bıraktı. Yayınlanan fotograflarda LG G4' ün bir önceki cihazı LG G3' ten çok daha güçlü özeliklere sahip olduğunu görebiliyoruz. LG firması LG G4' ün yeni nesil akıllı telefonların en ön planda olmak için uğraşacak. Herkes LG G4' ün teknik özelliklerini merak ederken forograflar sayesinde bir çoğuna açıklık getirildi fakat fotografların hangi işlemci ile çekildiği ise iki seçenekten biri olacağı söylenip kullanıcıları merakta bırakan LG, seçeneklerinin Snapdragon 810 yada Snapdragon 808 olacağını dile getirdi. LG G4' ün paylaşılan fotoğraflarında CPU-Z' nin paylaştığı verilerinde görünüyor. 

Peki Hangi Snapdragon Kullanıldı?

28 Nisan Resmi olarak tanıtılacak LG G4 Snapdragon 808 kullanıldığı gelen bilgiler arasında. Bazı bilgilere göre de bu fotografların LG G4' e ait olmadığına dair söylentiler de bulunuyor. Resmi açıklama ile bu fotografların LG G4' e ait olmadığını göreceğiz.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası