Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriBulut Depolama Özelliği WhatApp' a Geliyor

Bulut Depolama Özelliği WhatApp' a Geliyor

20 Nisan 2015
Bulut Depolama Özelliği WhatApp' a Geliyor - Facebook WhatsApp' ı satın aldıktan sonra sık sık olarak yeni özellikler gelmeye başladı.

Facebook WhatsApp' ı satın aldıktan sonra sık sık olarak yeni özellikler gelmeye başladı.

İnternet üzerinden mobil cihaz platformundaki mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Bildiğimiz gibi geçenlerde Facebook WhatsApp' ı satın almıştı. Facebook WhatsApp' ı satın aldıktan sonra sık sık olarak yeni özellikler gelmeye başladı. Facebook WhatsApp'ı sürekli güncel tutmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan bazı fotoğraflara göre gelecek günlerde yeni bir yeniliğin geleceği görülüyor. Gelecek olan WhatsApp' ın son sürümü 2.12.45 ile beraber başka bir özellikle beraberinde getiriyor. 

WhatsApp' a Hangi Özellik Geliyor?

WhatsApp 2.12.45 son sürümü ile beraberinde bulut depolama hizmeti ile beraber gelecek. Facebook WhatsApp' ın bulut depolama özelliği için Google Driver ' ı düşünmüş olmalı ki Google Driver aracılığı ile bulut depolama özelliğini fotoğraflar ile detaylı görebiliyoruz. Fotoğraflara göre görsellerin otomatik yedekleneceğini ayrıca mesajlaşırken aniden çıktığınız zamanda kaldığınız yere devam edebileceği görülüyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası