Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriParmak İzi İle Ödeme

Parmak İzi İle Ödeme

22 Nisan 2015
Parmak İzi İle Ödeme - Samsung firmasının Samsung SDS ve Samsung Group IT departmanı geçtiğimiz günlerde yeni bir sistemin duyurusunu gerçekleştirdi.

Samsung firmasının Samsung SDS ve Samsung Group IT departmanı geçtiğimiz günlerde yeni bir sistemin duyurusunu gerçekleştirdi.

Samsung firmasının Samsung SDS ve Samsung Group IT departmanı geçtiğimiz günlerde yeni bir sistemin duyurusunu gerçekleştirdi. Cem yılmaz' ın oynadığı İş bankasının reklamında kullanmış oldukları parmak izi ile ödeme konusunu Samsung firması sayesinde gerçekleşiyor. Parmak izi üzeri çalışmalar yapan Samsung mobil ödeme üzerine yeni bir sistemin beta sürümünü Güney Kore kullanıcılarına sundu. Bu yeni sistem sayesinde artık parmak izi ile mobil ödeme gerçekleştirebileceğiz. Samsung firması bu sistem sayesinde Fast IDentity Online sertifikasına sahip olacak. Fast IDentity Online uluslararası şirketlerin oluşturduğu koalisyon ikinci sertifikasına sahip olacak. Bu koalisyonun içinde Microsoft, Qualcomm, Google ve PayPal gibi örneklerde bulunuyor. 
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Samsung, Group IT, Fast IDentity Online, Google, PayPal