Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter Canlı Bağlantı Özelliğini E-Mail İle kullanıcılarına bildirdi

Twitter Canlı Bağlantı Özelliğini E-Mail İle kullanıcılarına bildirdi

23 Nisan 2015
Twitter Canlı Bağlantı Özelliğini E-Mail İle kullanıcılarına bildirdi - Twitter yeni gelişmeyi kullanıcılarına mail atarak duyurdu. Geçen ay haberini yaptığımız canlı bağlantı özelliği bugün kullanıma sunuldu.

Twitter yeni gelişmeyi kullanıcılarına mail atarak duyurdu. Geçen ay haberini yaptığımız canlı bağlantı özelliği bugün kullanıma sunuldu.

Twitter yeni gelişmeyi kullanıcılarına mail atarak duyurdu. Geçen ay haberini yaptığımız canlı bağlantı özelliği bugün kullanıma sunuldu. Geçtiğimiz aylarda Periscope' yi satın alan Twitter canlı bağlantı özelliğini sadece iOS kullanıcıları için sunmuştu. Bugün saat 10 : 54 civarında twitter bu yeni gelişmeyi kullanıcılarına mail ile tanıttı. Mail ile tanıtılan bu yeni gelişme sayesinde bu özelliği her platformda kullanabileceğiz. Ayrıca Twitter Hizmet koşulları ve Gizlilik politikalarında yapacakları değişikler yapacağının duyurusunu yaptı.

Twitter' dan Kullanıcılarına Gelen Mail:


Gerçekten incelemenizi istediğimiz birkaç değişiklik yaptık:

• Tek dokunuşla istediğiniz yere istediğinizi yansıtma olanağı sunan bir canlı ve etkileşimli video uygulaması olan Periscope'u kullanıma sunuyoruz. İster birkaç kişiye özel yayın yapın, ister herkese açık olarak tüm dünyaya yayınlayın. Periscope, Twitter ile sorunsuz biçimde birlikte çalışır, böylece siz de takipçilerinizle gerçek zamanlı paylaşım olanağı elde edersiniz.

• Twitter'da artık kendinizi ifade etmeniz daha da kolay. Şimdi tamamı uygulamanın içinden olmak üzere, video çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. İster bir ya da iki ister yirmi arkadaşla yaptığınız herhangi bir genel sohbeti özel olarak almanıza olanak tanıyan grup Direkt Mesajları özelliğini de ekledik.

Dünyanın her yerindeki kullanıcılarımıza daha iyi destek sağlamak için de Hizmet Koşullarımızda ve Gizlilik Politikamızda değişiklik yapıyoruz:

• 18 Mayıs 2015 tarihinden başlamak üzere, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kullanıcılar, Twitter tarafından sunulan hizmetleri, genel merkezi İrlanda'nın Dublin şehrinde bulunan Twitter International Company'den almaya başlayacaktır. Özellikler, görünüm ve kullanım biçiminin yanı sıra çok sevdiğiniz diğer her şey aynı kalacak. Daha fazla bilgi edinin.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Twitter, Yeni Özellik, Periscope, Canlı Bağlantı, Gizlilik Politikası, ABD