Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Maps' in Pakistanın Rawalpindi Kentini Koordinatlarında Sulu Şaka

Google Maps' in Pakistanın Rawalpindi Kentini Koordinatlarında Sulu Şaka

25 Nisan 2015
Google Maps' in  Pakistanın Rawalpindi Kentini Koordinatlarında Sulu Şaka - Teklonoji dünyasında gözbebeği iki rakip olan Google ile Apple yeni bir şaka ile karşımıza çıktı.

Teklonoji dünyasında gözbebeği iki rakip olan Google ile Apple yeni bir şaka ile karşımıza çıktı.Teklonoji dünyasında gözbebeği iki rakip olan Google ile Apple yeni bir şaka ile karşımıza çıktı. Bildiğimiz üzere Apple ile Google sürekli olarak karşı karşıya görüyorduk. Mobil işletim sistemleri Andoid ile iOS' un sürekli bir savaş ve rekabet içinde olduğunu biliyorduk. Fakat bu defa sulu bir şaka ile karşımıza çıktılar. Google Maps' te Pakistanın Rawalpindi kentini incemek isteyen kullanıcılar bir şaka ile karşı karşıya geldi. Google yaptı yine şakasını. Andoid ile Apple' ın logosunun bulunduğu bu fotograf ile karşılaşan kullanıcılar çok şaşırdı. Andoid robotu' nun Apple elma logosuna idrarını boşaltığı sulu resim için Apple yada Google' dan hala bir açıklama gelmedi.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Apple, Andoid, Andoid Robotu, Apple Logosu, Andoid' den Sulu Şaka, Google Maps