Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYahoo' nun Teklonoji Devlerini Karşısına Alacak Büyük Projesi

Yahoo' nun Teklonoji Devlerini Karşısına Alacak Büyük Projesi

25 Nisan 2015
Yahoo' nun Teklonoji Devlerini Karşısına Alacak Büyük Projesi -  Busines Insider gelen bilgilere göre Yahoo, teknoloji devleri Apple, Google ve Microsoft' u karşına almayı planlıyor.

Busines Insider gelen bilgilere göre Yahoo, teknoloji devleri Apple, Google ve Microsoft' u karşına almayı planlıyor.

Yahoo bir ara birden yükselip kral tahtına oturup bir anda da tahtı Google' la kaptırmıştı. Bu ani çıkış ile düşüş Yahoo' ya bir anda hem çok kullanıcı kazandırmış hemde çok kullanıcı kaybettirmişti. Yahoo yeni bir çalışma ile karşımıza çıkmayı planlıyor. Busines Insider gelen bilgilere göre Yahoo, teknoloji devleri Apple, Google ve Microsoft' u karşına almayı planlıyor. Bu bilgi ise Yahoo' nu başarılı CEO' su Marissa Mayer' ın röportajında ortaya çıkıyor.

Yahoo' nun Teklonoji Devlerini Karşısına Alacak Büyük Projesi

Yahoo başarılı CEO'su ile yapılan röportajda Yahoo' nun sesli kişisel Asistan üzerinde çalışmalar yaptığını Apple' ın Google Now ve Mictosoft Cortana ile yarışacağı yankı uyandıran Siri'sini bile şuan adı daha belli değil iken index olarak nitelendiriliyor. Yahoo bu çalışma ile çok güçleneceğini düşünüyor. İlk test sürümünün 2. Çeyrek' e kalmadan yayınlayacağını da belirten Marissa Mayer bu sayede geniş kitleye sahip olabileceklerini düşünüyor. Yahoo Google' la kaptırdığı tahtı geri alabilecek mi zamanla göreceğiz.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Yahoo, Google Now, Microsoft, Google, CEO, Marissa Mayer