Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft' tan Apple Watch' e Destek

Microsoft' tan Apple Watch' e Destek

27 Nisan 2015
Microsoft' tan Apple Watch' e Destek - Akıllı saatler devri başlamışken akıllı saatler için uygulamalar güncellenmeye başlandı. Yazılım dünyasının en gelişmiş devlerinden biri olan Microsoft' a iOS platformundaki bazı uygulamalara Apple Watch için güncelleme getirdi.

Akıllı saatler devri başlamışken akıllı saatler için uygulamalar güncellenmeye başlandı. Yazılım dünyasının en gelişmiş devlerinden biri olan Microsoft' a iOS platformundaki bazı uygulamalara Apple Watch için güncelleme getirdi.

Akıllı saatler devri başlamışken akıllı saatler için uygulamalar güncellenmeye başlandı. Yazılım dünyasının en gelişmiş devlerinden biri olan Microsoft' a iOS platformundaki bazı uygulamalara Apple Watch için güncelleme getirdi. Microsoft' un güncellemiş olduğu uygulamalar arasında tüm dünya konuşabileceğiniz, ücretsiz olarak çağrı yapabileceğiniz, mesaj gönderip alabileceğiniz Skype' da bulunuyor. Artık Apple Watch' te Skype kullanabileceğiz. Microsoft' un Apple Watch için güncellediği uygulamalar sadece skype ile sınırlı değil. Sunum editörü olan PowerPoint uygulamasına da Apple Watch için güncelleme getirildi. Ayrıca bulut depolama hizmeti olan OneDrive' ada Apple Watch desteği geldi. Microsoft'un resmi blogunda yayınlanan açıklamada 3 uygulamaya da Apple Watch desteği için güncelleme getirdiğini açıkladı. Günde 1 milyon sipariş alan Apple Watch için güncellenen Skype sesli mesajlar ,hazır cevap ve emoloji kullanıma izin verileceği de belirtiliyor. Apple Watch için diğer uygulamalarda destek verecek mi bunu zamanla göreceğiz.

Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Apple Watch, Microsoft, Skype, OneDrive, Emoloji, PowerPoit