Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriDirek 5G' ye Mi Geçilecek

Direk 5G' ye Mi Geçilecek

28 Nisan 2015
Direk 5G' ye Mi Geçilecek - Cumhurbaşkanın konuşmasının ardından Türk Telekom ve Turkcell' den açıklama geldi. NGMN (Next Generation Mobile Networks) kapsamı altınta Türkiyeyi temsil ettiklerini ayrıca 5G' ye hazır olduklarını bellirttiler.

Cumhurbaşkanın konuşmasının ardından Türk Telekom ve Turkcell' den açıklama geldi. NGMN (Next Generation Mobile Networks) kapsamı altınta Türkiyeyi temsil ettiklerini ayrıca 5G' ye hazır olduklarını bellirttiler.

Bildiğimiz gibi bütün ülkeler 4G teklonojisini kullanırken Türkiye biraz geride kaldı. 4G teknolojinin en kısa sürede geleceği konuşulurken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yaparak 4G teklonojisi yerine yakın zamanda çıkacak olan 5G' ye geçiş yapılmasının daha iyi olacağının açıklamasını yapmıştı. Cumhurbaşkanın konuşmasının ardından Türk Telekom ve Turkcell' den açıklama geldi. NGMN (Next Generation Mobile Networks) kapsamı altınta Türkiyeyi temsil ettiklerini ayrıca 5G' ye hazır olduklarını bellirttiler. Cumhurbaşkanın sözlerini dikkate almak gerektiğininden altını cizen 2 firmada 3G ile 4G ile arasında ki farkın büyük olduğunu fakat 5G farkın katlanacağını bu nedenler 26 Mayıs' ta düzenlenecek ihalede ne yapılacağının belli olmadığını söyleyen 2 firmada açıklama için 26 Mayısı bekliyor.


Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,Recep Tayyip Erdoğan, 3G, 4G, 5G, Türk Telekom Turkcell