Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft Patent İhlal Davaları İle Uğraşıyor

Microsoft Patent İhlal Davaları İle Uğraşıyor

29 Nisan 2015
Microsoft Patent İhlal Davaları İle Uğraşıyor - Bilişim teknoloji devlerinden olan Microsoft, büyük bir skandal ile gündeme geldi.

Bilişim teknoloji devlerinden olan Microsoft, büyük bir skandal ile gündeme geldi.

Bilişim teknoloji devlerinden olan Microsoft, büyük bir skandal ile gündeme geldi. Microsoft Nokia' yı satın almasıyla beraber sıkıntılar ortaya çıkmaya başladı. Nokia markasının 4 yıl önce patent ihlali konusunda yasal davalar açıldığından dolayı Microsoft patent ihlali davalarla uğraşmak zorunda kalıyor. Microsoft Nokia' yı satın alarak davaları da satın almış bulunuyor. Nokia InterDigital firmasından patentlerini izinsiz kullandığı için davalar açılmıştı. Eğer dava InterDiğital' ın lehine sonuçlanır ise Windows Phone' lar ABD' de satışı gerçekleşemeyecek ve Amerika da Lumia' lar ortadan kalkacak. 4 yıl önce patent ihlali davası sadece Nokia' yada açılmamış ZTE ve Huawei' de dava açmış bulunuyor.


Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,Microsoft, Nokia, InterDiğital, Amerika Lumia Serisi, ZTE, Huawei