Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLumia' da Nokia Tarih Oldu

Lumia' da Nokia Tarih Oldu

29 Nisan 2015
Lumia' da Nokia Tarih Oldu - Geçtiğimiz aylarda çıkması beklenen Nokia Lumia 735 modelinin akıllı telefonun da bir değişiklik dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkması beklenen Nokia Lumia 735 modelinin akıllı telefonun da bir değişiklik dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda çıkması beklenen Nokia Lumia 735 modelinin akıllı telefonun da bir değişiklik dikkat çekiyor. ABD' de hem Verizon hem de Sprint tarafından dağıtılması planlanan Lumia 735 kısa bir süre önce Microsoft tarafından Amerika resmi web sitesinden silmişti. Buğün ise Lumia US twitter hesabında paylaştığı tweet ile ABD' de hem Verizon hem de Sprint tarafından dağıtılacağı doğrulandı. Paylaşılan Tweet' te ki fotoğraflar da değişiklik dikkat çekiyor. Arka kapağında gömülü olan Nokia markasının yerine Microsoft ile Verizon logolarını yerleştirmiş bulunuyor. Lumia 735' ın ABD versiyonunda 720p destekli 4.7 inç ekran, 5 Megapiksel ön yüz, 6.7 Megapiksel Carl Zeiss arka kamera, Snapdragon 400 işlemci seti ve 1 GB RAM ile gelmesi beklenirken Microsoft' un patent davalarının sonuçlanması halinde Microsoft suçlu bulunursa Lumia serilerinin ABD' de piyasası kaldırılır mı sorularıda beraberinde geliyor.


Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,Nokia, Lumia, Microsoft, ABD, Verizon, Sprint