Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri4G' ye Geçiş Açıklandı

4G' ye Geçiş Açıklandı

30 Nisan 2015
4G' ye Geçiş Açıklandı - Geçtiğimiz bir kaç gün önce haberinide yapmış olduğumuz Türkiye' nin 4G'ye geçip geçmeme konusundaki tartışmalar sonuçlandı.

Geçtiğimiz bir kaç gün önce haberinide yapmış olduğumuz Türkiye' nin 4G'ye geçip geçmeme konusundaki tartışmalar sonuçlandı.

Geçtiğimiz bir kaç gün önce haberinide yapmış olduğumuz Türkiye' nin 4G'ye geçip geçmeme konusundaki tartışmalar sonuçlandı. Bildiğimiz gibi geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' dan bir açıklama gelmişti. Türk Telekom 175. Yıl kutlama gecesinde konuşan Recep Tayyip Erdoğan "4G ile zaman kaybetmeye gerek yok. 2 yıl sonra direkt 5G'ye geçilmeli. Aksi takdirde Türkiye çöplük olur." demişti. Bunun ardından Türk Telekom' dan da bir açıklama geldi. 4G ihalesi hakkında açıklama yapan Türk Telekom ihalenin iptal edilip edilmemesi hakkında toplantılar yaptıklarını açıklamıştı. Türk Telekom' dan açıklama geldi. 26 Mayıs' tan sonra 4G' ye geçiş sağlanacak. İhalede 800, 900, 1800, 2100 ve 2600 MHz frekansları için, toplam 20 ayrı bant genişliğinde satışın yapılması planlanıyor. Toplam asgari bedeli 2 milyar 298 milyon 67 bin 661 euro olan ihalenin toplam bant genişliği ise 390,4 MHz olacak.
Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, 4G, TRecep Tayyip Erdogan, Türkiye