Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWindows 10' la beraber Windows 8.1 ' e yeni özellik geliyor

Windows 10' la beraber Windows 8.1 ' e yeni özellik geliyor

02 Mayıs 2015
Windows 10' la beraber Windows 8.1 ' e yeni özellik geliyor - Microsoft akıllı telefonları için getirmeyi planladığı Windows 10' u güncellemesini merakla beklenirken bir güncelleme daha geleceği görülüyor.

Microsoft akıllı telefonları için getirmeyi planladığı Windows 10' u güncellemesini merakla beklenirken bir güncelleme daha geleceği görülüyor.


Microsoft akıllı telefonları için getirmeyi planladığı Windows 10' u güncellemesini merakla beklenirken bir güncelleme daha geleceği görülüyor. Microsoft' tan sızan fotoğraflar Microsoft' un Windows Phone 8.1 için' de güncelleme getirdiği görülüyor. Fotoğraflarda Lumia 930 bir değişiklik göze çarpıyor. Samsung ile LG' de bulunan çoklu pencere özelliğini sunacağı' da görülüyor. Bu özellik için küçük bir güncelleme getirecek gibi görünüyor. Bildiğimiz gibi Çoklu pencereler RAM' leri fazla tüketiyor. Bu yüzden çoklu pencerenin 2 GB olan Akıllı cihazlara geleceği tahmin ediyoruz.
Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası,RAM, Microsoft, Samsung, LG, Windows Phone