Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMeerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı

Meerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı

02 Mayıs 2015
Meerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı - Twitter' ın canlı yayın uygulaması Meerkat ise Periscope' nin gerisinde kaldı. Atak yapan Meerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı.

Twitter' ın canlı yayın uygulaması Meerkat ise Periscope' nin gerisinde kaldı. Atak yapan Meerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı.

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarda uygulamalarda sürekli güncelleniyor. Teklonoji geliştikçe yeni uygulamalarda ortaya çıkıyor. Sosyal Medya devlerinden biri olan twitter' da her geçen gün twittera geliştirmek ve bünyesine başka uygulamaları katmaya çalışıyor. Bildiğimiz gibi twitter canlı yapma özelliği için iki uygulama ile çalışıyordu. Pericope' u canlı yayın için satın aldı. Twitter Fakat canlı yayın yapma özelliğini sadece iOS getirdiği için Twitter' da Periscope ve Meerkat özelliklerini kullanamıyorduk. Bu özellikleri iOS cihazlarda çok çabuk yayılsada diger platformdaki cihazlar kullanamıyordu. Twitter' ın canlı yayın uygulaması Meerkat ise Periscope' nin gerisinde kaldı. Atak yapan Meerkat Android Beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı. Periscope' dan önce Android Platformuna geçmesi Meerkat'a avantaj sağlayacak gibi görünüyor.Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel İnternet Teknoloji, Andoid, Meerkat, Periscope