Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple Watch Kaşıntıya ve Kızarıklara Neden Oldu

Apple Watch Kaşıntıya ve Kızarıklara Neden Oldu

04 Mayıs 2015
Apple Watch Kaşıntıya ve Kızarıklara Neden Oldu - Teknoloji dünyasında önemli bir yer kazanan akıllı saatlerden biri olan Apple Watch' ın kullanıcılarından şikayetler gelmeye başlandı.

Teknoloji dünyasında önemli bir yer kazanan akıllı saatlerden biri olan Apple Watch' ın kullanıcılarından şikayetler gelmeye başlandı.


Teknoloji dünyasında önemli bir yer kazanan akıllı saatlerden biri olan Apple Watch' ın kullanıcılarından şikayetler gelmeye başlandı. Sosyal Medya' da Apple Watch kullanıcıları rahatsızlarını dile getirdi. Apple Watch kullanıcılarının görsel ile paylaştıkları sıkıntının bileklerde oluşan tahriş ve yaralanma olması Apple Watch kullanıcılarını hayrete düşürdü. İlk günlerde sıkıntı yaratmayan Apple Watch akıllı saatin sonradan tahriş etmesi sosyal medyada çok konuşuldu. Bileklerini Sosyal medyada paylaşan kullanıcılar Apple Watch' ın aşırı kaşıntı ve kızarıklara neden olduğunu yazdı. Apple Watch tahriklerinin her kullanıcıda değil sadece bir kaç kullanıcıda bu şekilde zarar vermesi üretilen malzemeden kaynaklı olabileceği yani üretilen maddeye alerjisi olan insanlarda görülebileceği düşünülüyor.

Etiketler : Web yazılım, Domain,  Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım,  Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya