Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNintendo' nun Oyunu Super Bros App Store' da

Nintendo' nun Oyunu Super Bros App Store' da

05 Mayıs 2015
Nintendo' nun Oyunu Super Bros App Store' da - Geçtiğimiz ay yapılan açıklamada akıllı cihaz piyasının artışı ve teknolojinin sürekli gelişmesine artık dayanamadıklarını akıllı cihaz oyun piyasasına gireceklerini aktardı.

Geçtiğimiz ay yapılan açıklamada akıllı cihaz piyasının artışı ve teknolojinin sürekli gelişmesine artık dayanamadıklarını akıllı cihaz oyun piyasasına gireceklerini aktardı.


Oyun dünyasında büyük yeri olan adı çok bilinen Nintendo firması el konsolları üzerine sürekli yatırımlar yapmıştı. Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarda artıyor. Bu zamana kadar Nintendo firması akıllı telefon piyasası bu kadar yüksek iken hiç bir adım atmadı. Nintendo sadece 3DS özel oyunlar ile piyasada kalmayı tercih ediyordu. Geçtiğimiz ay yapılan açıklamada akıllı cihaz piyasının artışı ve teknolojinin sürekli gelişmesine artık dayanamadıklarını akıllı cihaz oyun piyasasına gireceklerini aktardı. DeNa ile Nintendo işbirliği ile yakında iOS ve Android platformlarına Nintendo oyunlarının geleceğinin müjdesini veren firma bildiğimiz gibi Mario oyunları ile oyun dünyasında büyük ve eski bir yeri bulunuyor. Nintendo yeni Mario Klonu Super Bros App Store' a gelmiş bulunuyor. Atari konsolu olan Super Bus iPhone ve iPad uyumlu fiyatı sadece 4.29 TL.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Nitendo Firması