Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook Here Maps'i Test Ediyor

Facebook Here Maps'i Test Ediyor

06 Mayıs 2015
Facebook Here Maps'i Test Ediyor - Sosyal medya devi Facebook, yeni bir anlaşmaya imza attı. Bünyesine yeni firmaları katarak büyümeye devam eden Facebook Here Maps ile anlaştı.

Sosyal medya devi Facebook, yeni bir anlaşmaya imza attı. Bünyesine yeni firmaları katarak büyümeye devam eden Facebook Here Maps ile anlaştı.


Sosyal medya devi Facebook, yeni bir anlaşmaya imza attı. Bünyesine yeni firmaları katarak büyümeye devam eden Facebook Here Maps ile anlaştı. Finili marka Nokia ile Facebook anlaşmayı imzaladılar. Özel bir anlaşma ile Here Maps Facebook' un mobil sitesine entegre bir şekilde çalışacağını resmi bilgiler ile açıklandı. Lokasyon tabanlı başka uygulamlar ile test eden Facebook Here Maps' ın satılacağını duyar duymaz adımını attı. Facebook Here Maps'i mobil web sitesinde test denemesi için şimdilik satın almadığını açıkladı. Şimdilik Here Maps için 2 milyar dolar köşeye ayırmış olmalarıda gözden kaçmıyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Facebook, Uygulamalar, Here Maps, Lokasyon, Nokia