Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple' dan Apple Watch Kordon Üreticilerine Sertifika

Apple' dan Apple Watch Kordon Üreticilerine Sertifika

06 Mayıs 2015
Apple' dan Apple Watch Kordon Üreticilerine Sertifika -  Apple Store' d Apple Watch için satılan kordonlar' ın tasarımcılarına nasıl kordon geliştirileceğine dair yönergeler yayınlandı.

Apple Store' d Apple Watch için satılan kordonlar' ın tasarımcılarına nasıl kordon geliştirileceğine dair yönergeler yayınlandı.


Teknoloji dünyasında büyük yeri olan Akıllı saatler sürekli yeni gelişmeler ile karşımıza çıkıyor. Apple akışllı saatleri şık tasarımlarıyla moda ikonu haline getiriyor. Sağlık uygulamaları iPhone uyumululuk özelliği ile ön planlanda olan  Apple Watch'ler için çeşitli kordonlar üretiyor. Apple Store' d Apple Watch için satılan kordonlar' ın tasarımcılarına nasıl kordon geliştirileceğine dair yönergeler yayınlandı. Apple Watch için tasarlandı sertifası için açıklama yapılan Apple Watch Kordon sitesinde  "Apple Watch için yapıldı" sertifikasını almak istiyorsa Apple'ın yönergelerini harfi harfine yerine getirmesi gerekiyor. Belirtilen kurallara göre manyetik bir şarj aleti barındıran kayışlar bu sertifikayı alamayacak." Manyetik maddelerin Apple Watch'un sağlık uygulamalarını ve çalışma stabilitesini etkileyeceği için böyle kurallara yer verildiği düşünülüyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Apple, Apple Store, Apple Watch, Akıllı Saat Haberleri, iPhone, Sertifika