Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı

LG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı

07 Mayıs 2015
LG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı - LG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı. İlk Windows Phone akıllı telefonun adıda LG Lancet olarak belirlenmiş.

LG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı. İlk Windows Phone akıllı telefonun adıda LG Lancet olarak belirlenmiş.

LG markası kısa süre önce Windows Phone platformunda akıllı telefon tasarlayacağını açıklamıştı. LG Andoid Telefon ile ön planda olmasından sonfra Windows Phone platformunda akıllı telefon tasarlayacağını duyurmuştu. LG' nin Windows Phone platformundaki akıllı telefonun üretildiğini biliyorduk. Fakat bu zamana kadar açıklanmayan bu telefon başarılı grafik çizmeyi planlıyor. LG' nin Windows Phone platformundaki telefonu tanıtıldı. İlk Windows Phone akıllı telefonun adıda LG Lancet olarak belirlenmiş. Şimdilik sadece ABD' de ve Verizon' da satışa sunulacağı LG Lancet kavizli köşeleri ile dikkat çekiyor.  

LG Lancet özellikleri neler ?

LG Lancet 8 Megapiksellik Arka ara yüze sahip kamerası ile 1080p video kaydıda yapabiliyor. TFT ekrana sahip olan LG Lancet 4.5' inç' likte. LG Lancet akıllı telefonda Qualcomm'un Snapdragon 410 işlemci yonga seti bulunuyor.8 GB dahili hafızası olan LG Lancet şimdilik sadece 4GB' tı kullanıma açık bulunuyor. LG Lancet Windows Phone 8.1 Update 2 sürümüyle gelicek. LG Lancet' ın Lumia 640 ile yarışacağı düşünülüyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, LG Lancet, TFT Ekran, ABD, Windows Phone