Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWhatsApp kişilerinizi WhatsDog ile Takip Edebilirsiniz

WhatsApp kişilerinizi WhatsDog ile Takip Edebilirsiniz

08 Mayıs 2015
WhatsApp kişilerinizi WhatsDog ile Takip Edebilirsiniz - WhatsApp yeni bir uygulama ile karşımıza çıktı. Popüler anlık mesajlama hizmeti olan WhatsApp' taki kişilerimizin ne zaman WhatsApp' a girip çıktığını, WhatsApp' ta ne kadar kaldığını artık görüntülecebileceğiz.

WhatsApp yeni bir uygulama ile karşımıza çıktı. Popüler anlık mesajlama hizmeti olan WhatsApp' taki kişilerimizin ne zaman WhatsApp' a girip çıktığını, WhatsApp' ta ne kadar kaldığını artık görüntülecebileceğiz.


Anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp bildiğimiz gibi geçtiğimiz aylarda okundu bilgisi gönderme özelliği ile gündeme gelmişti. Mavi tik özelliği sayesinde atılan mesajların görülüp görülmediğini görebiliyordu. Fakat bu durum bir çok çiftin ve arkadaşın arasını açtı. Bu durumları farkeden WhatsApp bu özelliği kapatıp açma özelliği getirdi. 

WhatsApp yeni bir uygulama ile karşımıza çıktı. Popüler anlık mesajlama hizmeti olan WhatsApp' taki kişilerimizin ne zaman WhatsApp' a girip çıktığını, WhatsApp' ta ne kadar kaldığını artık görüntülecebileceğiz. Bu uygulama sayesinde Günlük raporlar halinde bilgi alabiliyor istediğimiz kişiler WhatsApp' ta çevrimiçi oladuğunda bildirim alabiliyoruz. Bu uygulama ücretsiz ve adı "WhatsDog". Sadece Andoid cihazlara özel olan bu uygulamayı Google Play' den indirebilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var bu uygulamada cıkan reklamları 10 TL ödeyerek kapatabiliyorsunuz.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, WhatsApp, WhatsDog, WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,
WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,WhatsDog,