Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWindows 10 son Sürüm Oluyor

Windows 10 son Sürüm Oluyor

11 Mayıs 2015
Windows 10 son Sürüm Oluyor -  En son çıkan işletim sistemleri Windows 8 ile Windows 10' u tanıtan Microsoft yeni bir strateji üzerinde yol gitmeyi planlıyor.

En son çıkan işletim sistemleri Windows 8 ile Windows 10' u tanıtan Microsoft yeni bir strateji üzerinde yol gitmeyi planlıyor.

Dünyanın en iyi yazılım şirketlerinden Microsoft işletim sistemleri ile çok konuşuluyordu. En son çıkan işletim sistemleri Windows 8 ile Windows 10' u tanıtan Microsoft yeni bir strateji üzerinde yol gitmeyi planlıyor. Güncellemeleri sürekli yapacağını açıklayan Microsoft en son çıkan Windows 10' nun son işletim sistemi olucağını da açıkladı. Sık sık güncelleme getireceğini açıklayan Microsoft ana sürüm numaraların ve adların kalkacağını Windows Wista, Windows 7 yada Windows XP' de olduğu gibi adlandırmaların kalkacağını ve sadece Windows olarak adlandırılacağı açıkladı. Artık sadece Windows bulut tabanlı işletim sistemin çağına ayak uydurmaya başladığı görülüyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Windows 10, Windows, Microsoft