Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAndoid Wear Machintosh 2' yi çalıştırdı

Andoid Wear Machintosh 2' yi çalıştırdı

11 Mayıs 2015
Andoid Wear  Machintosh 2' yi çalıştırdı - Apple' ın 1987 yılında üretmiş olduğu Macintosh çok önemli bir gelişme ile karşımıza çıktı.

Apple' ın 1987 yılında üretmiş olduğu Macintosh çok önemli bir gelişme ile karşımıza çıktı.

Apple' ın 1987 yılında üretmiş olduğu Macintosh çok önemli bir gelişme ile karşımıza çıktı. Google' ın akıllı saatleri Andoid Wear tüm geliştricilere ilham kaynağı oluyor. Android Wear geçtiğimiz günlerde iOS portlarına uygun hale getirildi. Bu durum geliştiricileri harekete geçirdi. Macintosh işletim sistemini Andoid Wear' a yükleyen bir geliştirici Corbin Davenport Macintosh 2 işletim sistemini Andoid Wear' da çalıştırdı. Dokunmüzel atik ekranlar için güncellenmiş olna Macintosh 2 Andoid Wear' da bile güzel deneyimler barındırıyor. 

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Apple, Android Wear, Machintosh, Google