Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMotorolaya 5.1 Güncellemesi Geldi

Motorolaya 5.1 Güncellemesi Geldi

12 Mayıs 2015
Motorolaya 5.1 Güncellemesi Geldi -  Google' ın transfer etmiş olduğu yazılım mühendisleri sayesinde Android ekosistemindeki yeni Android güncellemeleri en hızlı bir şekilde Motorola telefonlara sunulmuş oldu.

Google' ın transfer etmiş olduğu yazılım mühendisleri sayesinde Android ekosistemindeki yeni Android güncellemeleri en hızlı bir şekilde Motorola telefonlara sunulmuş oldu.

Bildiğimiz gibi Google kendini geliştimek için yaptığı çalışmalarından biride Motorolayı satın alıp Lenovaya satmak olmuştu. Google Motorolanın içindeki tüm parçaları boşaltarak Lenova' ya satmıştı. Google' ın transfer etmiş olduğu yazılım mühendisleri sayesinde Android ekosistemindeki yeni Android güncellemeleri en hızlı bir şekilde Motorola telefonlara sunulmuş oldu. Motorolanın yeni ürünleri Moto E 2015 ve Moto G 2015 Android 5.0 güncellemesi ile geliyor. Bildiğimiz gibi Andoid' in son güncellemesi 5.1' ı sadece Google' ın kendi telefonu Nexus' la gelmişti. Nexus' tan sonra Motorola' nın yeni akıllı cihazlarada 5.1 güncelleme geldi. Edition Moto E 2015 ve Moto G 2015 modellerde Android 5.1 güncellemesinden faydalanabilecek artık. Android 5.0.2 güncellemesi sonrası ciddi stabilite sorunu yaşayan Moto G ve Moto X sahiplerini Android 5.1 rahatlatacak gibi görünsede Moto X' te bulunan Snapdragon S4 platformunun Android 5.x ' i kaldırmakta zorlanması akıllarda soru işareti bırakıyor. Android 5.1 güncellemesini Moto E 2015 ve Moto G 2015 kaldırabilecek mi zamanla göreceğiz.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya