Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHackerlar PlayStation 4'ü Kırdı

Hackerlar PlayStation 4'ü Kırdı

14 Mayıs 2015
Hackerlar PlayStation 4'ü Kırdı -  Hackerlar PlayStation 4' te korsan oyunların oynanabileceğini açıkladı. Sony' ın yeni nesil oyun konsolunda bu açıklığın olması ardından Sony' den hala bir açıklama gelmedi.

Hackerlar PlayStation 4' te korsan oyunların oynanabileceğini açıkladı. Sony' ın yeni nesil oyun konsolunda bu açıklığın olması ardından Sony' den hala bir açıklama gelmedi.

Oyun konsol dünyasının tanındık markası Sony' ın ürünü PlayStation 3 rakibi olan Microsoft Xbox 360 sonra kırılması başarılmıştı. Sony' ın PlayStation 3 modellerinin hala kırılmamış olanları varken Sony' nin yeni nesil oyun konsolu hackerlar yenildi. Yeni nesil oyunu olan PlayStation 4 ile PSN kardeşliği getirmişti. Brezilyada hackerlar PlayStation 4' te açıklar buldu. Hackerlar PlayStation 4' te korsan oyunların oynanabileceğini açıkladı. Sony' ın yeni nesil oyun konsolunda bu açıklığın olması ardından Sony' den hala bir açıklama gelmedi. Hackerlar bu açık sayesinde 100 dolar sayesinde 10 adet korsan oyununu PlayStation' a yükledi. Bu durumdan dolayı hacker' ların haksız kazançtan dolayı Sony ile başı belaya girebilir. 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya