Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHuawei' in Kirin OS' u Geliyor

Huawei' in Kirin OS' u Geliyor

18 Mayıs 2015
Huawei' in Kirin OS' u Geliyor - Akıllı cihazları çok konuşulan Huawei önemli bir iddia ile gündeme geldi. Son dönemlerde akıllı cihazları çok konuşulan Çin' li marka Huawei' nin kendi işletim sistemini geliştirdiğine dair iddiaalar ortaya atıldı.

Akıllı cihazları çok konuşulan Huawei önemli bir iddia ile gündeme geldi. Son dönemlerde akıllı cihazları çok konuşulan Çin' li marka Huawei' nin kendi işletim sistemini geliştirdiğine dair iddiaalar ortaya atıldı.

Akıllı cihazları çok konuşulan Huawei önemli bir iddia ile gündeme geldi. Son dönemlerde akıllı cihazları çok konuşulan Çin' li marka Huawei' nin kendi işletim sistemini geliştirdiğine dair iddiaalar ortaya atıldı. Kendi işletim sistemi Kirin OS' u 3 yıldır geliştirdiğini ve sonuca varıldığını 2 Haziran New York basın toplantısında resmi açıklama yapılacağı öne sürüldü. İddaalara göre Çinli Marka Huawei' in kısa bir süre önce kendi yonga setini üretmişti ve geri adım atmamıştı. Google yeni telefonu Nexus modellerinden birini üretmesi için Huawei' ile anlaşmasının ardından bu iddaanın gerçek olma ihtimali Google ile Huawei' nin bu anlaşmada sıkıntı yaratabileceği görülüyor. Kirin OS işletim sisteminin sadece telefonla çok uyumlu ara yüz olacağı düşünülüyor. Zamanla Kirin OS' un Andoid işletim sistemini ne kadar etkileyeceğini göreceğiz. 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, OS, Android İşletim Sistemi,