Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFresh Paint Güncelleniyor

Fresh Paint Güncelleniyor

18 Mayıs 2015
Fresh Paint Güncelleniyor -  Yıl sonu çıkması planlanan Windows 10'da gelecek olan Fresh Paint'in gü ncelleme ile beraber geleceği görülüyor.

Yıl sonu çıkması planlanan Windows 10'da gelecek olan Fresh Paint'in gü ncelleme ile beraber geleceği görülüyor.


Microsoft' un görsel düzenleme uygulaması Paint Windows tarafından biraz daha geliştirilmiş bir şekilde Windows 8 ile Fresh Paint adında gelmişti. Yıl sonu çıkması planlanan Windows 10'da gelecek olan Fresh Paint'in güncelleme ile beraber geleceği görülüyor. Bu güncelleme sayesinde dokunma tik ekran,kara kalem çizim,stylus kalem, watercolor, yağlıboya fare desteğini bir arda kullanıcılara sunuyor. Yüksek çözünürüğü ile artwork çalışmalar yapmaya destek veren Fresh Paint pastel, yağlıboya, karakalem, watercolor çizim ve boyama seçenekleri bulunan Fresh Paint güncelleme ardından en eğlenceli görsel çalışmalar yapılacağı görülüyor. Fresh Paint ile beraber ücretsiz 2 pakette beraberinde geliyor. Paketin adı "Coloring Book" olan ücretsiz 2 renk paketi ile gelen Fresh Paint' in ön izlemesi yayınlandı.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya