Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :

HTC One ME9

19 Mayıs 2015
HTC One ME9 - Tayvanlı firma HTC, akıllı cihazların piyasasından geri kalmayı hiç düşünmüyor. Sürekli yeni bir akıllı cihazını tanıtan HTC en son tanıttığı One M9' dan sonra One ME9 modelini duyurusunu yaptı.

Tayvanlı firma HTC, akıllı cihazların piyasasından geri kalmayı hiç düşünmüyor. Sürekli yeni bir akıllı cihazını tanıtan HTC en son tanıttığı One M9' dan sonra One ME9 modelini duyurusunu yaptı.

Akıllı telefon üreticilerinden biri olan Tayvanlı firma HTC, akıllı cihazların piyasasından geri kalmayı hiç düşünmüyor. Sürekli yeni bir akıllı cihazını tanıtan HTC en son tanıttığı One M9' dan sonra One ME9 modelini duyurusunu yaptı. Beklediği ilgiyi yeni nesil akıllı cihazı One M9 modeliyle göremeyen HTC CEO ve baş tasarımcısını değiştirdiğinin haberi geldi. Tayvanlı üretici HTC yeni model üzerine çalıştığını duyurdu. Yeni modelinin 32 GB dahili depolama alanına sahip olacağını ve 3 GB Ram' me sahip olacağı görülüyor. 20 Megapiksel ana kameraya sahip olacak One ME9 Ultrapiksel ön kamerası bulunucağıda açıklandı. One ME9 MediaTek'in 64 bit destekli 8 çekirdekli MT6795 işlemcisini barındıracak 5.2 inç büyüklüğünde WQHD ekranı bulunacak. Temmuz ayında piyasaya sunulması bekleniyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya