Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleriİnsansız Hava Aracı Quadcopter

İnsansız Hava Aracı Quadcopter

22 Mayıs 2015
İnsansız Hava Aracı Quadcopter  -  Dört kanatlı olan yeni ve küçük insansız hava aracı quadcopter özellikleri ile  dikkat çekiyor.

Dört kanatlı olan yeni ve küçük insansız hava aracı quadcopter özellikleri ile dikkat çekiyor.

Teknoloji geliştikçe insansız hava araçlarıda gelişmeye başladı. Devlet içerisinde askeri amaçlar içinde kullanıldığından dolayı İnsansız hava araçlarına devlette destekte bulunuyor. Sadece askeri amaçlar için kullanılmayan insansız hava araçları belgesel yada şehir tanıtımı içinde kullanılıyor. Bazı zamanlarda haberlerde de kullanılan havadan görüntü alan yeni bir insansız hava aracı tanıtıldı. Dört kanatlı olan yeni ve küçük insansız hava aracı quadcopter özelliğiyle dikkat çekiyor. Swiss Federal Institute of Technology üzerinde çalışıp tasarladığı quadcopter küçük ve katlanabiliniyor. Katlanarak pantalon çebine sığan quadcopter rotor (döneç) kısımların dönmeye başlamasından sonra kanatlarını açarak havalanıyor. Origami yapısı sayesinde boyutları iyice küçülen quadrocopter, geleceğin güvenlik sistemleri için çok faydalı olabileceği görülüyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya