Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriViber uygulaması artık Chrome OS' da

Viber uygulaması artık Chrome OS' da

22 Mayıs 2015
Viber uygulaması artık Chrome OS' da -  HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan popüler bir Android mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasını Chrome OS yayınlandı.

HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan popüler bir Android mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasını Chrome OS yayınlandı.


Akıllı telefonları veya bilgisayarları üzerinden uygulamaya sahip olan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz olarak HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan popüler bir Android mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasını Chrome OS yayınlandı. HP, Lenovo, Asus, Acer, Dell markaların ve diğer markalar tarafından donanımsal desteklenen Chrome OS geliştiriciler tarafındanda yavaş yavaş destek görmeye başladı. WhatsApp ve WeChat'in büyük rakiplerinden biri olan Rakuten bildiğimiz gibi Viber uygulamasını geçtiğimiz yıl satın alınmıştı. Viber' ın Chrome OS için yayınlaşmış olması rakibi WhatsApp' ın Windows' da bile kullanılmaması dikkat çekiyor. Mobil işletim sistemli Viber uygulaması PC, Mac, Linux ve son olarak Chrome OS ile çalışan bilgisayarlarda da kullanılabiliyor. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya