Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft BlackBerry' i Satın Alacak mı?

Microsoft BlackBerry' i Satın Alacak mı?

25 Mayıs 2015
Microsoft BlackBerry' i Satın Alacak mı? - Zarara geçen ve küçülmeye giden BlackBerry firmasının Microsoft' a satılacağı konuşuluyor.

Zarara geçen ve küçülmeye giden BlackBerry firmasının Microsoft' a satılacağı konuşuluyor.

Kısa zaman önce BlackBerry zor zamanlar geçiriyordu ve çalışanlarını işten çıkarmayı planladığı biliniyordu. Bu durumlardan dolayı zarara geçen ve küçülmeye giden BlackBerry firmasının satılacağı konuşuluyor. Dünyanın en iyi yazılım devlerinden Microsoft firmasının alcağı konusunda dedikoduların yoğun olmasıda dikkat çekiyor. Yazılım devlerinden Microsoft BlackBerry satın alacak mı? Bildiğimiz gibi geçtiğimiz yıl Nokia' nın cihazları ve servisleri için tam 7,5 milyar dolar harçamıştı. Bunun ardından Microsoft' un BlackBerry için 7 milyar dolar' a satın alacağı konuşuluyor. BlackBerry OS' un uygulama azlığından dolayı ayrıca kötüye giden piyasada ciddi anlamda düşüşler yaşayan bu markanın Microsoft' a ne gibi faydası olur zamanla göreceğiz.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Yazılım, Microsoft, BlackBerry, Nokia