Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiPhone' a Sanal Tuş Özelliği

iPhone' a Sanal Tuş Özelliği

25 Mayıs 2015
iPhone' a Sanal Tuş Özelliği - Andoid ve Windows Phone ve bir çok platformda kullanılan 3 farklı sanal tuş çok kullanılması ve kullanıcıların 2 farklı sanal tuşu daha çok tercih etmesinin ardından Apple' dan bir proje gündeme geldi.

Andoid ve Windows Phone ve bir çok platformda kullanılan 3 farklı sanal tuş çok kullanılması ve kullanıcıların 2 farklı sanal tuşu daha çok tercih etmesinin ardından Apple' dan bir proje gündeme geldi.


Andoid ve Windows Phone ve bir çok platformda kullanılan 3 farklı sanal tuş çok kullanılması ve kullanıcıların 2 farklı sanal tuşu daha çok tercih etmesinin ardından Apple' dan bir proje gündeme geldi. iPhone kullanıcıları tek tuş ile uygulamaları küçültebiliyor ve çift tıklayarak aktif halde olan uygulamaları görebiliyordu. iPhone 6 Plus ile gelen özellik sayesinde uygulamaları ekranın yarısına küçültebiliyor ve 2 uygulamayı aynı anda kullanabiliyorduk. Tek el ile kullanımı zoır olan iPhone 6 Plus Kickstarter'da başlatmış olduğu proje dikkat çekiyor. Halo Back projesi sayesinde ekranın sol tarafından sürükleyerek bir önceki menüye dönmeye imkan sağlayacak gibi görülüyor. iPhone 6 Plus modellerini kullanan kullanıcılar Halo Back sayesinde ana ekranın yanına dokunarak bir önceki menüye dönebilecek.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, iPhone 6 Plus, Windows Phone, Android, Halo Back