Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWindows 10' a 3 yeni Güvenlik Paketi

Windows 10' a 3 yeni Güvenlik Paketi

28 Mayıs 2015
Windows 10' a 3 yeni Güvenlik Paketi - Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10 için yeni bir güncelleme getireceği konuşulurken bu güncellemenin 3 ay kadar ileriye alınabileceği düşünülüyor.

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10 için yeni bir güncelleme getireceği konuşulurken bu güncellemenin 3 ay kadar ileriye alınabileceği düşünülüyor.

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10 için yeni bir güncelleme getireceği konuşulurken bu güncellemenin 3 ay kadar ileriye alınabileceği düşünülüyor. Son sürüm Windows 10' nun Build 10122 servisinden sonra yeni bir servis tanıtacağı beklenirken bu servis 2 ay kadar ertelenerek 3 yeni güvenlik paketlerinin servisini yaptı. Teknoloji devlerinden Microsoft Windows 10 Build 10122 için tanıttığı bu yeni 3 güvenlik paketi Windows 10' nun sistemsel açıklarını gidermek amaçlı yaptığı düşünülüyor. Kullanıcılar Windows 10' nun Build 10122 servisinin 3 yeni güvenlik paketini Windows Update ile alabilecek. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Microsoft, Windows 10, Windows