Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriArtık Facebook' da GIF Görselleri Paylaşabiliceğiz

Artık Facebook' da GIF Görselleri Paylaşabiliceğiz

29 Mayıs 2015
Artık Facebook' da GIF Görselleri Paylaşabiliceğiz - Sosyal medya devlerinden Facebook, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Uzun zamandır kullanıcılarının istemiş olduğu GIF formatı artık Facebook' ta paylaşılabiliyor.

Sosyal medya devlerinden Facebook, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Uzun zamandır kullanıcılarının istemiş olduğu GIF formatı artık Facebook' ta paylaşılabiliyor.

Sosyal medya devlerinden Facebook, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Uzun zamandır kullanıcılarının istemiş olduğu GIF formatı artık Facebook' ta paylaşılabiliyor. GIF formatında görsel paylaşmanın Facebook' a gelmesi kullanıcıların dikkatini çok çekeceği düşünülüyor. Önceden GIF formatında bir görsel paylaşabilmek için link verip paylaşabiliyorduk. 9GAG, Imgur veya Tumblr olan özelliğin Facebook' ada gelmesi Facebook'un kullanıcısını arttıracağı düşünülüyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya