Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWindows 10, 29 Temmuz' da Gelecek

Windows 10, 29 Temmuz' da Gelecek

01 Haziran 2015
Windows 10, 29 Temmuz' da Gelecek - Windows İşletim Sistemi kullanan kullanıcılar bilgisayarlarında bir yenilikle karşılaştı. Windows 10' u Alın diye bir eklenti ile karşılan kullanıcılar Windows 10' nun ne zaman Lisanslı çıkışını merak ederken Windows 10 rezervasyon sistemnin gelişi ile kullanıcıların merakı arttı.

Windows İşletim Sistemi kullanan kullanıcılar bilgisayarlarında bir yenilikle karşılaştı. Windows 10' u Alın diye bir eklenti ile karşılan kullanıcılar Windows 10' nun ne zaman Lisanslı çıkışını merak ederken Windows 10 rezervasyon sistemnin gelişi ile kullanıcıların merakı arttı.

Microsoft firmasından güzel bir haber geldi. Microsoft firması Windows İşletim sistemine sahip tüm cihazlarını tek bir çatı altında toplamak için geçtiğimiz yıl Windows 10 ile duyurusunu yapmıştı. Bu gün ise Windows İşletim Sistemi kullanan kullanıcılar bilgisayarlarında bir yenilikle karşılaştı. Windows 10' u Alın diye bir eklenti ile karşılan kullanıcılar Windows 10' nun ne zaman Lisanslı çıkışını merak ederken Windows 10 rezervasyon sistemnin gelişi ile kullanıcıların merakı arttı. Bunun üzerine Windows' un resmi nlog sayfasından açıklama geldi. Windows 10 işletim sisteminin 29 Temmuz tarihinde bekleyenleri ile buluşacak. Sesli asistan Cortana ve Internet Explorer'ın yerini alan Edge tarayıcı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Windows 10 performans ve kullanış açısından kullanıcıları tatmin etmesi bekleniyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya