Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSanDisk Yeni SSD Modellerini Tanıttı

SanDisk Yeni SSD Modellerini Tanıttı

03 Haziran 2015
SanDisk Yeni SSD Modellerini Tanıttı - Taşınabilir bellekler piyasasında adını çok güçlü duyuran ve geliştirdiği taşınabilir belleklerle ön planda olan SanDisk yeni ürünleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Taşınabilir bellekler piyasasında adını çok güçlü duyuran ve geliştirdiği taşınabilir belleklerle ön planda olan SanDisk yeni ürünleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Taşınabilir bellekler piyasasında adını çok güçlü duyuran ve geliştirdiği taşınabilir belleklerle ön planda olan SanDisk yeni ürünleri ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bildiğimiz gibi kısa zaman önce SanDisk 128 GB' lık SanDisk Ultrafit modeli sayesinde çok konuşulmuştu. Bozuk para boyutlarında olan ürünü USB 3.0 bağlantısı ile tam olarak veri aktarımını 130 Mbsp okuma hızında yapabilirliği dikkatleri üzerine çekmişti. SanDisk' in Ultra Fit USB flash bellekleri 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB arasında değişmekte. Taşınabilir bellek üreticisi SanDisk USB Type-C desteğine sahip olan yeni ürününü tanıttı. SanDisk SSD modelleri 500 GB ile 2 TB depolama alanları sunuyor ve USB Type-C portuna sahip olan SSD modelleri Type- C sayesinde çok hızlı veri aktarımı yapabiliyor. Özellikle de Type-C sayesinde 4K çözünürlüğünde videoları çok daha hızlı taşıyabileceğiz. Ayrıca SanDisk' in SSD modellerinin fiyatları da belli oldu. SSD modellerinden 500 GB depolama alanı bulunan yeni nesil taşınabilir bellek 240 dolar, 2 TB depolama alanı bulunan yeni nesil taşınabilir bellekler ise 1000 dolar' a piyasaya sunulacak.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, SanDisk, SSD, Type-C, USB Flash