Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook Instagramı Güncelleyecek

Facebook Instagramı Güncelleyecek

03 Haziran 2015
Facebook Instagramı Güncelleyecek - Sosyal Medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri haline gelen Instagram' dan yeni bir haber geldi. Facebook Instagramı geliştirmek için adımlar attı.

Sosyal Medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri haline gelen Instagram' dan yeni bir haber geldi. Facebook Instagramı geliştirmek için adımlar attı.

Sosyal Medya devlerinden olan Facebook, 2012 yıllarında 27 milyona yakın kullanıcısı bulunan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagramı satın almasından sonra Instagram kullanıcıları katlandı. Sosyal Medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri haline gelen Instagram' dan yeni bir haber geldi. Facebook Instagramı geliştirmek için adımlar attı. Instagram kullanıcılarının artışı ve kullanabilirliğini arttırmak amaçıyla yapılan bu adımların para kazanmaya yönelik olduğu düşünülüyor. Para kazanmak diyince akla reklam amaçlı bir çok resim ve videolu reklamlar akla geliyor. Zaten reklam amaçlı Resim ve Videolar paylaşılırken ne gibi reklam amaçlı geliştirme yapılacak derken Instagram' dan 4 Farklı buton geleceği açıklandı. 4 farklı butonun sponsorlu içeriğin satılması, yüklenmesi ya da sponsorlu siteye üye olunması için kullanılması bekleniyor. Instagram kullanıcılarını arttırıp gelirleri yükseltebilecek mi zamanla göreceğiz.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Facebook, Instagram, Sosyal Ağ, Sosyal Medya, Reklam, Instagram Reklam, Videolu Reklam