Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook' tan Türkiye 2015 Yerel Seçim için Buton

Facebook' tan Türkiye 2015 Yerel Seçim için Buton

04 Haziran 2015
Facebook' tan Türkiye 2015 Yerel Seçim için Buton - Sosyal medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri olan Facebook, Türkiye deki kullanıcıları için yeni bir buton ile karşımıza çıktı.

Sosyal medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri olan Facebook, Türkiye deki kullanıcıları için yeni bir buton ile karşımıza çıktı.


Sosyal medya denince akla gelen ilk sosyal ağlardan biri olan Facebook, Türkiye deki kullanıcıları için yeni bir buton ile karşımıza çıktı. Türkiye de aktif olarak 38 milyon kullanıcısına sahip olan Facebook 3 gün sonra gerçekleşecek olan Yerel seçimler için hazırlamış olduğu bir butonu tanıttı. 7 Haziran Pazar günü FaceBook' a giren kullanıcılar bir buton ile karşılaşacak. Oy veriyorum butonu ile oy verdiğini Facebook arkadaşlarına duyurabilecek. Sadece Oy Veriyorum diyerek yapılacak olan paylaşımda kime oy verdiğiniz bilgisini girmeden yapabileceksiniz. Sadece bu ekran oy kullanabilecek yaşta olan kullanıcılar için gelecek.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Facebook, Türkiye, Seçim 2015,