Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'ın yeni CEO'su Tim Cook Google ve Facebook'u Ağır Eleştirdi

Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook Google ve Facebook'u Ağır Eleştirdi

05 Haziran 2015
Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook Google ve Facebook'u Ağır Eleştirdi - Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook önemli göndermeler yaptı. Sosyal medya devlerinden Facebook ile Yazılım şirketi Google' a sert göndermeler yapan Tim Cook, Google ile Facebook' un kullanıcılarının özel hayatından para kazandığını iddia etti.

Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook önemli göndermeler yaptı. Sosyal medya devlerinden Facebook ile Yazılım şirketi Google' a sert göndermeler yapan Tim Cook, Google ile Facebook' un kullanıcılarının özel hayatından para kazandığını iddia etti.


Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook önemli göndermeler yaptı. Sosyal medya devlerinden Facebook ile Yazılım şirketi Google' a sert göndermeler yapan Tim Cook, Google ile Facebook' un kullanıcılarının özel hayatından para kazandığını iddia etti. Apple' ın sadece servisler ve ürünlerden para kazandığını anlatan Tim Cook kullanıcıların kişisel bilgilerini suistimal etmediklerini şu sözlerle anlattı; "Biz sattığımız ürün ve servislerden para kazanıyoruz, kullanıcılarımızın özel hayatlarından değil.Silikon Vadisi'ndeki birçok teknoloji şirketi kullanıcıların kişisel bilgilerini suiistimal ederek para kazanmaya çalışıyorlar. Biz Apple olarak böyle bir işe karşıyız.Bu tip sözde ücretsiz uygulamalar kullanıcıların e-posta hesabını, arama geçmişini ve hatta aile fotoğraflarını bile kullanarak, reklam amacıyla satıyorlar. Apple olarak kullanıcıların kendi kişisel bilgilerinin kontrolünde olmaları gerektiğine inanıyoruz." dedi. Google ve Facebook' tan bir açıklama gelicek mi zamanla göreceğiz.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Apple, Facebook, Google, Tim Cook