Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle Play Store' da Yenilik

Google Play Store' da Yenilik

06 Haziran 2015
Google Play Store' da Yenilik - Yazılım şirketi Google geliştirmelere devam ediyor. Google' nın işletim sistemi Android yeni güncellemeler ve geliştirmeler ile karşımıza çıkmıştı.

Yazılım şirketi Google geliştirmelere devam ediyor. Google' nın işletim sistemi Android yeni güncellemeler ve geliştirmeler ile karşımıza çıkmıştı.

Yazılım şirketi Google geliştirmelere devam ediyor. Google' nın işletim sistemi Android yeni güncellemeler ve geliştirmeler ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak yeni sürümü Android M' yi düzenlediği Google I/O 2015 etkinliğinde duyurmuştu. Google yine bir yenilik ile karşımıza çıktı. Google Play Store kullanıcıları için özel geliştirici profil sayfaları ile sizin dikkatinizi çekecek bellirli uygulamaları ön plana çıkaracak bu özellik profik fotoğrafınız ve Kapak fotoğrafınız ekleyebileceğiniz bu özellik Google tarafından kullanıcılara sunuldu. Google' ın İşletim sistemi Android' in uygulama mağazası Play Store' da yapılan bu geliştirmeden sonra dikkatleri üzerine çekicek gibi görünüyor çünkü bu zamana kadar diğer işletim sistemleri uygulama mağazalarına fazla önem vermiyor ve uygulama mağazaları için bir geliştirme yayınlamamışlardı bakalım bundan sonra diğer işletim sistemleri uygulama mağazaları için yenilikler getirecekler mi? 


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Google, Google Play Store