Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriStreet View' le Suda bile konum belirtebileceğiz

Street View' le Suda bile konum belirtebileceğiz

06 Haziran 2015
Street View' le Suda bile konum belirtebileceğiz - Google' un sahip olduğu dünyada ki en iyi harita hizmeti olan Google Haritalar geliştirilmeye devam ediliyor. Bu aralar yazılım şirketi Google çatısı altındaki hizmetlerini sürekli bir geliştirme çabasında olduğunu görüyoruz.

Google' un sahip olduğu dünyada ki en iyi harita hizmeti olan Google Haritalar geliştirilmeye devam ediliyor. Bu aralar yazılım şirketi Google çatısı altındaki hizmetlerini sürekli bir geliştirme çabasında olduğunu görüyoruz.


Google' un sahip olduğu dünyada ki en iyi harita hizmeti olan Google Haritalar geliştirilmeye devam ediliyor. Bu aralar yazılım şirketi Google çatısı altındaki hizmetlerini sürekli bir geliştirme çabasında olduğunu görüyoruz. Yazılım şirketi Google bulunan bütün hizmetlerinin en iyi ve en çok kullanılan hizmetler haline getirmek için çabaladığını gözlemliyoruz. Bildiğimiz gibi Google en iyi harita hizmeti olan Google Haritalar' a Google Earth özelliğini getirerek haritaları 3 boyutlu gözlemleyebiliyorduk. Artık Google Street View özelliği sayesinde sadece kara değil suda bile konum belirte bileceğiz. Street View özelliği sayesinde istediğimiz konumdaymış gibi hissedebilirsiniz. Google Street View özelliğini gelecek zamanlarda nasıl geliştirecek ve ne özellikler ile karşımıza gelecek merak konusu. Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Google, Haritalar, Google Street View