Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriEvrensel Geliştiriciler Konferansı Bugün

Evrensel Geliştiriciler Konferansı Bugün

08 Haziran 2015
Evrensel Geliştiriciler Konferansı Bugün - Bugün yeni bir haber geldi Apple' dan yenilikleri tanıtacağı konferansının bugün olduğu ve bu yeniliklerin iOS 9 ve Mac OS X 10.11 olabileceği düşünülüyor.

Bugün yeni bir haber geldi Apple' dan yenilikleri tanıtacağı konferansının bugün olduğu ve bu yeniliklerin iOS 9 ve Mac OS X 10.11 olabileceği düşünülüyor.


Dünyanın en iyii yazılım şirketlerinden biri olan Apple' ın her yıl düzenlediği Evrensel Geliştiriciler Konferansı 8 ila 12 Haziran arasında olcağı açıklanmıştı. Bugün yeni bir haber geldi Apple' dan yenilikleri tanıtacağı konferansının bugün olduğu ve bu yeniliklerin iOS 9 ve Mac OS X 10.11 olabileceği düşünülüyor. Ayıca Apple' ın Evrensel Geliştiriciler Konferansı'ında yeni online müzik servisini tanıltılması bekleniyor. Financial Times gazetesinde yayınlanan habere göre Apple' nın müzik servisi ücretlendirilmesinin ilk 3 ay ücretsiz olacağı 3 ayın sonunda ücret ödemeye başlayacağımızı yazdı. Yayınlanan haberde Apple' ın iTunes üzerinden online müzik satışına devam edip etmeyeceğinin belli olmadığına değinildi. Online müzik dinleme servislerinden biri olan Spotfiy ile kesinlikle anlaşmaya gitmeyeceği ve bu modelden bir hayli rahatsız olduğu iddia ediliyordu. Bakalım 3 ay ücretsiz 3 ay sonunda ücretlendirmeye bağlanacak olan Apple' ın hizmeti, ücretsiz reklamlı özgür dinleme olanağı sunan ve çok tercih edilen Spotify' i geçebilecek mi ?


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple Watch, Sosyal Medya, Apple, Spotify