Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'ın Yeni İşletim Sistemi: İOS 9
09 Haziran 2015
Apple'ın Yeni İşletim Sistemi: İOS 9 - Apple WWDC 15 etkinliğinde OS X El Caption ve iOS 9'u tanıttı.

Apple WWDC 15 etkinliğinde OS X El Caption ve iOS 9'u tanıttı.

Siri'ye Yeni Özellikler Geldi

     Siri uygulaması daha da geliştirildi. Siri, aracınıza bindiğiniz anda sizi algılıyor ve size tepki veriyor. Aracınızda kulaklık taktığınızda otomatik olarak müzik programını açıyor ve sizi çeşitli konularda uyarıyor.
Siri, kullanıcının hareketlerine göre çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Örneğin; uygulama, mekan arkadaş gibi. Siri, artık kullanıcının karşısına yeni bir özellikle ile çıkıyor. Örneğin; kullanıcı belirttiği tarihteki fotoğraflarını açmasını isterse Siri, Fotoğraflar Uygulamasından istenilen fotoğrafları buluyor.

Gizlilik

     Program bütün verileri anonim olarak saklar ve kullanıcının Apple ID'si ile bağlantı kurmaz. Kullanıcı eskisi gibi 4 haneli şifre yerine 6 haneli şifre koyabilicek. 
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple İşletim Sistemi, iOS 9, Siri