Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG G4'te Dokunmatik Sorunu
15 Haziran 2015
LG G4'te Dokunmatik Sorunu - Ekran ve kamera açısından piyasadaki iddialı modellerden biri olarak karşımıza çıkan LG'nin yeni amiral gemi modeli telefonu LG G4'ün dokunmaları rahat bir şekilde algılayamadığı iddia edildi.

Ekran ve kamera açısından piyasadaki iddialı modellerden biri olarak karşımıza çıkan LG'nin yeni amiral gemi modeli telefonu LG G4'ün dokunmaları rahat bir şekilde algılayamadığı iddia edildi.

Knock Code Hassasiyeti

XDA geliştiricileri tarafından yapılan testlerin sonuçlarına göre G4'teki Knock Code özelliğinin, daha önceki LG modellerine kıyasla daha hassas algılamaya sahip olduğu belirlendi.

Anketle doğrulandı

Sorunla ilgili LG G4 kullanıcıları üzerinde yapılan anket ise test sonucunu onaylar nitelikte oldu. Anketi yanıtlayan kullanıcıların yüzde 60'ı keşfedilen dokunmatik sorununu kendilerinin de yaşadığını dile getirdi. Dev şirketin soruna nasıl bir çözüm bulacağı ise merak konusu oldu. Güney Koreli firmadan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yazılımsal bir tercih olan bu durumu LG firmasının ileriki günlerde yapacağı güncellemelerle değiştirip değiştirmeyeceği kullanıcılar tarafından merak konusu.