Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriKiwi Kurbanı Facebook
30 Haziran 2015
Kiwi Kurbanı Facebook - Facebook kullanıcıları tarafından en çok merak edilenlerin başında Kiwi uygulaması geliyor. Kiwi'nin ne olduğu ve neden kullanıcıların arkadaşlık listelerine izinsiz istek gönderdiği merak konusu.

Facebook kullanıcıları tarafından en çok merak edilenlerin başında Kiwi uygulaması geliyor. Kiwi'nin ne olduğu ve neden kullanıcıların arkadaşlık listelerine izinsiz istek gönderdiği merak konusu.

     Kiwi isimli bu programı yükleyen Facebook kullanıcıları, Kiwi uygulamasının izin istemeden arkadaşlık listesindeki herkese Kiwi davetiyesi göndermesinden muzdaripler. Facebook'u sallayan Kiwi uygulamasının ne olduğu özellikle kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor.

     Herkes tarafından merak konusu olan Kiwi uygulaması aslında Ask.me gibi bir soru sorma platformudur. Uygulamaya kaydolduktan sonra oluşturulan profil ile kullanıcılar ya kişilerin kendisine soru sormasını bekliyor yada kendi fikir ve düşüncelerini yazıp insanlarla paylaşıyor. Fakat hiçbir zararı yokmuş gibi görünse de bu uygulama, kullanıcılar tarafından izinsiz davetiye gönderdiği için hiç hoş karşılanmadı.

     Alışılmışın dışında değişik bir yöntem uygulayan Kiwi uygulaması ile ilgili Facebook henüz hiçbir önlem almadı. Kullanıcılar bu açığın bir an önce düzeltilmesini istiyor.